iQtech Papallona 49 l, bezdotykový odpadkový koš hranatý, stříbrný nerez

Kód: IQ00169
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem zítra (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021
Nechce se vám mýt ruce po každém otevření odpadkového koše? Ten patří bezesporu v domácnosti mezi největší líheň bakterií a mikrobů. Řešením pro moderní domácnost je bezdotykový senzorový odpadkový...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechce se vám mýt ruce po každém otevření odpadkového koše? Ten patří bezesporu v domácnosti mezi největší líheň bakterií a mikrobů. Řešením pro moderní domácnost je bezdotykový senzorový odpadkový koš, který otevírá a zavírá víko koše automaticky za vás a navíc potichu. Už žádné bakterie, nečistoty a hlavně špinavé ruce.
Semeniště bakterií a nečistot
Odpadkový koš už z povahy svého určení je semeništěm bakterií, mikrobů a dalších nečistot. Často nelibě zapáchá právě z důvodu rozkládajících se zbytků potravin a nečistot. S tím vším může být konec. Stačí si pořídit bezdotykový odpadkový koš, který otevře víko jen ve chvíli, kdy se přiblížíte na 15 cm od fotobuňky. Po odložení odpadků se okamžitě automaticky pevně zavře, koš díky tomu nezapáchá.

Pro kuchařky i děti
Vaříte, máte v jedné ruce nůž a potřebujete jen odhodit zbytky do koše? V normální situaci jste nuceni odložit nůž, otevřít víko koše a odhodit odpadky, následně si umýt ruce a pokračovat v práci. S košem s infračerveným senzorem se vám toto nestane. Také se vám nikdy nestane, že by se ulomil pedál, což bývá častým nešvarem u košů na pedálové otevírání. Automatické otevírání ocení také vaše děti, pro které není mytí rukou jistě nejoblíbenější činností.

Možnost nasměrování senzoru o plných 90°
Jak učinit váš život ještě snazší? Právě tuto otázku si výrobce položil a odpovědí je inovativní pohybový senzor na víku koše, který lze nastavit o plných 90°. Díky tomu si můžete čidlo nastavit přesně podle umístění koše v kuchyni nebo podle způsobu jeho otevírání. Čidlo lze nastavit pomocí kuličky na vrchní nebo boční pohyb. Současně lze také koš otevřít nebo zavřít manuálně, což se hodí při vyhazování většího množství odpadků během úklidu.

Moderní design a úsporný provoz
Nevěříte, že by mohl být odpadkový koš moderním doplňkem domácnosti? Námi nabízený koš má moderní vzhled díky nerezovému provedení a nadčasovému designu. Je vyroben z kvalitních materiálů, je odolný vůči korozi, současně se snadno čistí. Odpadkové pytle se upevňují zevnitř, vynikne tak pouze ocelový vzhled. Koše se nabízejí ve dvou velikostech – 49 a 68 litrů. Napájení elektronického zařízení a fotobuňky je pomocí 4 baterií typu C (vydrží cca 1 rok provozu) nebo lze koš připojit pomocí adaptéru do elektrické sítě.

Parametry:
Barva: Nerez
Rozměry: 420 x 260 x 570 mm
Materiál: Nerezová ocel
Objem: 49 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)
Sensor: Nastavitelný - otočný o 90°

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdotykový odpadkový koš
CouCode: CN
CutCode: 73239300
WarDur: 744
Code2: 2WINGS 49L
RefProName: REMA
RefCode: ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás