Vanguard fotobatoh ALTA SKY 51D

Kód: VA01641
7 090 Kč 5 860 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

ALTA SKY 53 je dokonalý batoh nejen pro transport vybavení, ale i pro běžné fotografování. Díky inovativní možnosti rozdělení a nastavení vnitřního prostoru, si můžete sami určit, jak velký prostor potřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALTA SKY 51D
je dokonalý batoh nejen pro transport vybavení, ale i pro běžné fotografování. Díky inovativní možnosti 1/3 - 2/3 rozdělení a nastavení vnitřního prostoru, si můžete sami určit, jak velký prostor potřebujete. Alta Sky 51D je ideální pro 1 až 2 profesionální DSLR s objektivem (až 70-200 mm f / 2.8), 3-4 objektivy, zábleskové jednotky s příslušenstvím nebo kompaktní kamerový systém (CSC) s přídavnými objektivy nebo dron s příslušenstvím. Můžete také vložit 15“ notebook nebo tablet. Nabízí mnoho inovativních způsobů upevnění stativu.

Videopředstavení fotobatohů Alta SKY 45D, 49, 51D, 53 a 66


- Dokonalý a univerzální přístup nejen k vaší technice, ale i k osobním věcem
- Nošení bez únavy - ergonomický a ventilační systém na zádové části a popruzích
- Rychlý přístup ze všech stran - úplné otevření zadní strany a přístup shora i ze strany
- POUŽITÍ S DRONY - vnější spojovací prvek pro drony
- Bezpečnost na prvním místě - dvojitá bezpečnostní přezka
- Žádné dlouhé hledání – barevné vnitřní zpracování (žlutá barva) umožňuje dobrý vizuální kontakt s vaší technikou
- Bederní popruh může být uložený do zadní části batohu
- Dobře organizovatelný interiér včetně mnoha speciálních kapes, vnitřní kapsy pro všechno důležité
- Velké boční kapsy na láhve
- Sluchátka je možné připojit z vnitřní kapsy určené pro chytré telefony
- Business prostor pro 15“ notebook nebo tablet
- Vyvážený nosný systém upevnění stativu pro optimální rovnováhu
- ALTA LINK – možnost upevnění kompatibilní brašny na stativy řady Alta ACTION pro vytvoření kompletní sestavy Vanguard ALTA EXPERIENCE
- Vždy v suchu - kompletní ochrana proti deštiPOPIS
ALTA SKY 51D je dynamický batoh, který nastavuje nový standard pro přizpůsobitelnou vnitřní přepravu Vaší techniky. Nabízí širokou škálu použití v kombinaci se spolehlivou ochranou Vaší techniky díky inovativnímu 1/3 - 2/3 rozdělení interiéru. Větší prostor lze otevřít nejen zezadu, ale také má rychlý přístup ze strany nebo ze shora, zatímco menší prostor lze otevřít odděleně z přední části.

Rozmanitost příček a možnosti přístupu k technice umožňují svobodu volby, kolik fototechniky a kolik osobních věci si chcete vzít s sebou. Upravte si vnitřní uspořádání batohu podle svého a získáte různé možnosti přístupu k fotoaparátu. Maximální objem 1-2 profesionální DSLR s objektivem (až 70-200 mm f / 2.8), 3-4 objektivy, blesk a příslušenství v horní části nebo pro kompaktní kamery (CSC) s přídavnými objektivy. Máte-li v plánu si s sebou vzít pouze menší fotovybavení, můžete využít batoh snadno jako normální batoh pro každodenní použití či turistiku - můžete rozhodnout, kterou část využijete pro fototechniku a kterou pro osobní věci.

Do zadní komory batohu je možné vložit 15“ notebook. Výborně polstrované pouzdro se také hodí na tablety. (* V závislosti na velikosti notebooku je možná kombinace notebook/tablet, který se vejde současně do batohu). Jiná zařízení a osobní věci, jako jsou paměťové karty, kabely, baterie, nabíječka nebo smartphone, lze umístit přesně tam, kde je potřeba. Máte k nim přístup zevnitř i zvenčí. Je možné poslouchat hudbu z konektoru pro sluchátka, který je připojen kabelem k telefonu umístěnému ve vnitřní kapse. Dvě velké boční kapsy pro láhve vody. Pomocí četných pásků, popruhů a inovativního upínacího systému na batohu je k němu možné připevnit cokoli.

Kromě toho ALTA SKY 51D má další ochranné prvky jako pláštěnku proti dešti, jedinečnou kvalitu použitých materiálů a konstrukci batohu. Pevné držadlo umožňuje rychlejší a bezpečný přenos batohu z kufru auta nebo ze zavazadlového prostoru v letadle.

Pohodlné nošení Vaší techniky je na prvním místě. Vysoký důraz jsme kladli právě na komfort při nošení. Zádový systém je vyrobený z dobře polstrovaného a vzdušného 3D materiálu. Batoh má jedinečný tvar a lehce nastavitelné popruhy, které se vejdou pohodlně do těla batohu. Nastavitelný hrudní popruh a pásový popruh pro další upevnění. Tyto funkce Vám zabezpečují komfort při dlouhodobém nošení. Několik inovativních úchytů Vám umožní vybrat nejlepší způsob přepravy pro váš stativ nebo držáky světel. ALTA LINK – možnost upevnění kompatibilní brašny na stativy řady Alta ACTION pro vytvoření kompletní sestavy Vanguard ALTA EXPERIENCE.

ZÁRUKA 2 roky
POUŽITÍ Foto
VÁHA (KG) 1,99
DSLR 2
OBJEKTIV 5
NOTEBOOK 15 "
KONFIGURACE BATOHU 2+ DSLR sady s více objektivy
BARVA Šedá
VNITŘNÍ ROZMĚRY (MM) 320×200×510
VNĚJŠÍ ROZMĚRY (MM) 370 × 260 × 565

Doplňkové parametry

Kategorie: Brašny, pouzdra, kufry
Záruka: 2 roky
CouCode: MYA
CutCode: 42021291
WarDur: 744
Code2: ALTA SKY 51D
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás