Dětská sluchátka

6 položek celkem
mpow ch1 duo detska sluchatka modra7
799 Kč

Limit hlasitosti max. 91 dB pro ochranu dětských uší, 3.5 mm audio jack, hi-fi stereo zvuk, rozbočovač na sdílení, hmotnost 140 gr., odolný a bezpečný potravinářský materiál.

MPO-CH8-DUO
mpow ch6s detska sluchatka modra brando.cz5
799 Kč –25 %
599 Kč

Dětská sluchátka s mikrofonem přes ucho s funkcí sdílení zvuku HD, limit hlasitosti max. 94 dB pro ochranu dětských uší, 3.5 mm audio jack, hi-fi stereo zvuk, z...

MPO-CH6S-BL
mpow nch1 detska sluchatka cerno modra brando.cz10
1 499 Kč

Dětská sluchátka MPOW NCH1, aktivní potlačení hluku (ANC), Bluetooth 5.0, 1 metr kabel, výdrž 12 hodin, váha pouze 170 gramů, 3.5 mm jack.

MPO-NCH1-BB
mpow ch1 detska sluchatka ruzova brando.cz3
599 Kč –17 %
499 Kč

Dětská sluchátka MPOW CH1 mají ochranu sluchu pro děti, funkce sdílení hudby, hlasitost max. 85 dB, materiál vhodný pro děti.

MPO-CH1-PINK
mpow ch1 detska sluchatka zelena brando.cz1
ZdarmaZdarma 599 Kč –17 %
499 Kč

Dětská sluchátka MPOW CH1 mají ochranu sluchu pro děti, funkce sdílení hudby, hlasitost max. 85 dB, materiál vhodný pro děti.

MPO-CH1-GREEN
detska sluchatka mpow ch1s modra ilin cz2
ZdarmaZdarma 599 Kč –17 %
499 Kč

Dětská sluchátka MPOW CH1S jsou jako stvořená pro dětský svět zaplavený poslechem bez starostí.

MPO-CH1S

Každá kategorie zákazníků vyžaduje poněkud odlišný sortiment, jenž je uzpůsoben právě jejím potřebám. A ani dětští zákazníci v tomto nejsou výjimkou.

#ShowMore#

Co musí splňovat dětská sluchátka?

I děti poslouchají nejrůznější zvukové záznamy a potřebují tak vybavení, které odpovídá co nejideálněji jejich potřebám, odlišným od potřeb dospělých lidí. Taková dětská sluchátka, tudíž musí být:

  • umožňující nastavení té nejvhodnější a nejpohodlnější hlasitosti, tedy konstrukčně omezená na maximálně pětaosmdesát decibelů, což je zárukou dostatečné ochrany sluchu před nadměrným hlukem,
  • lehká, pružná a měkká, z materiálu určeného i pro potravinářské účely,
  • bez ostrých hran, jež by mohly poranit,
  • odolná, umožňující kroucení či ohnutí,
  • umožňující jednoduché sdílení mezi sluchátky,
  • umožňující hands-free volání,
  • a s nastavitelnou čelenkou.

Například sluchátka MPOW CH1S vše zmíněné nabízejí. Právě ta jsou vhodná pro děti, přesněji pro věkovou kategorii od dvou do sedmi let. A jsou zároveň i kompatibilní s většinou smartphonů, počítačů a tabletů.

Napsali o nás