Herní sluchátka

2 položek celkem
mpow air 2 4g herni sluchatka cerveno cerne brando 6
ZDARMAZDARMA
2 699 Kč

Bezdrátová herní sluchátka Mpow Air 2.4G pro PS5 / PS4 / PC s ovladačem dvou komor, až 17 hodin používání, mikrofon s potlačením šumu, 3D basy, ultralehká. 

MPO-AIR2.4G-RED-BLACK
mpow eg10 herni sluchatka cerno modre7
699 Kč

Herní sluchátka Mpow EG10 pro Playstation 4, PC, Xbox One, notebook, tablet, iPad, 3.5 mm jack, mikrofon s potlačením hluku, měkké chrániče sluchu, otočný design.

MPO-EG10

Pokud někdo hraje hry, často se pochopitelně neobejde bez zvuku, jenž je provází. A aby si mohl tento zvuk dopřát, potřebuje i kvalitní herní sluchátka.

#ShowMore# 

Jak vybrat správná herní sluchátka?

U naprosté většiny her je zapotřebí vnímat i zvuky, jež k nim patří. A to představuje potřebu mít pořízena kvalitní sluchátka, jež umožňují intenzivnější zážitek ze hry. A aby si člověk zvolil ta správná herní sluchátka, je nezbytné vsadit při výběru na správnou volbu parametrů. Mezi něž patří jejich provedení, způsob připojení, konstrukce a některé další užitečné funkce.

Lze si tak vybírat ze sluchátek na uši i z těch okolo uší, ze sluchátek drátových i bezdrátových, uzavřených, polootevřených i otevřených, nabízejících třeba i ovládání hlasitosti bez nezbytnosti opouštět hru a funkci prostorového zvuku a majících třeba i mikrofon, jenž je v některých případech i odnímatelný.

Určitě nepochybí ten, kdo při svém výběru vsadí na herní sluchátka v naší nabídce, která nabízejí přesně to, co gameři potřebují. Jak se o tom můžete lehce přesvědčit.

Napsali o nás