Kamery do auta

2 položek celkem
Autokamera Niceboy PILOT XR
Autokamera Niceboy PILOT XR
Na objednávku (> 2 ks)
3 990 Kč

Niceboy představuje revoluční autokameru Niceboy PILOT XR s integrovaným GPS a kvalitou záznamu v reálném 2K nebo Full HD se 60 snímky za vteřinu.

NIB-PILOT-XR
Autokamera Niceboy PILOT Q1
Autokamera Niceboy PILOT Q1
Na objednávku (> 2 ks)
990 Kč

Niceboy PILOT Q1 je dostupná autokamera bez kompromisů. Natáčí v interpolovaném FullHD s úhlem záběru 140 stupňů.

NIB-Q1

Když se za volantem něco stane, je jenom dobře, pokud má poškozený po ruce nějaký ten důkaz svojí neviny, který mu dá kamera do auta a jež nelze zpochybnit.

#ShowMore#

Kamery do auta

V dnešní době je nejednou záhodno mít nějakého očitého svědka. Protože kdo ví, co se může stát. A jelikož v dopravě někoho živého ne vždy zajistíme, přijde tu vhod klidně i jeho technická alternativa. Tedy některý výrobek ze sortimentu kamery do auta.

Takové kamery jsou tu od toho, aby zachytily veškeré dění před i za vozidlem. A díky takovým kvalitním nahrávkám se pak řidič hravě vyhne problémům při dohadování se o tom, co a jak že se vlastně stalo.

Kamera do auta zachytí naprosto reálně skutečnost, jež se díky ní posléze stává nezpochybnitelnou, takto má člověk v ruce jednoznačný důkaz toho, k čemu došlo.

Vždyť komu by se ve vozidle nehodila třeba kamera s integrovaným GPS a kvalitou záznamu v reálném 2K nebo Full HD se šedesátkou snímků pořízených každou vteřinu? Kdo by odolal kameře skýtající kvalitní a detailní záběry ve vysokém super FullHD rozlišení, s GPS modulem a asistenčním systémem ADAS? Nebo kdo by mohl odmítnout dostupnou autokameru bez kompromisů, nahrávající v interpolovaném FullHD se stočtyřicetistupňovým úhlem záběru?

Něco takového je prostě více než záhodno mít. A kdo to doposud nevlastní, neměl by s pořízením si něčeho právě takového dlouho otálet. Protože neštěstí jak známo nechodí po horách, ale po lidech, a jeden nikdy neví, kdy se na silnici stane něco, co bude vyžadovat důkaz v podobě právě takové nahrávky pořízené jednoznačně kvalitním přístrojem, jenž nezklame v žádné situaci.

Díky velkému úhlu záběru, díky dostatečně kvalitní nahrávce s výhodným rozlišením, díky možnosti si takové video i stáhnout a uložit, je právě kamerové řešení něčím, co je stále nepostradatelnější. S takovým zařízením sotva někdo shodí vinu na nevinného účastníka dopravní nehody, stěží umožní pojišťovnám vyhnout se plnění nahlášených pojistných událostí. To za ty peníze skutečně stojí.

 

Napsali o nás