Outdorové kamery

3 položek celkem
Sportovní kamera Niceboy® VEGA wifi
999 Kč

Niceboy VEGA wifi je sportovní kamera, která natáčí ve Full HD 1920 x 1080 nebo HD 1280 x 720 při 30fps a pořizuje až 12Mpx fotografie.

NIB-VEGA-WIFI
Akční kamera Niceboy® VEGA 6 star + dálkové ovládání
2 499 Kč

Neskutečně detailní záběry ve skutečném 2K rozlišení. Optická stabilizace při všech rozlišeních (a to až do 4K). A neuvěřitelná cena. Seznamte se s Niceboy VEGA 6 star.

NIB-VEGA-6-STAR
Akční kamera Niceboy® VEGA 5 fun + dálkové ovládání
1 499 Kč

Akční kamera s natáčením v rozlišení až 4K/30 fps, dálkovým ovladačem, českým menu, WiFi a 2" LCD displejem.

NIB-VEGA-5-FUN

Outdoorové kamery mají široký úhel záběru a vzhledem k tomu, kde se používají také zvýšenou odolnost. Díky pouzdrům se s kamerou můžete např. i potápět nebo pořizovat skvělá akční videa.

#ShowMore#

Outdoorové kamery

Pokud se děje něco zajímavého, něco, co by si člověk rád uchoval lépe než jenom ve své paměti, přicházejí vhod třeba kamery. Těmi se podobné chvíle a události natočí a posléze je tak lze sledovat i poté, co už se tyto staly minulostí.

Pokud se pak takové události odehrávají někde venku, je záhodno vsadit na služby nějaké kvalitní outdoorové kamery. Takovýto typ kamer je přesně tím, co je jako dělané pro používán v exteriérech, tedy tam, kde nelze vždy zaručit zrovna ideální podmínky a šetrné zacházení.

Takové kamery tak nejen nabízejí široký úhel záběru, ale jsou i dostatečně odolné proti nejrůznějším vnějším vlivům a otřesům.

Tím, co je u tohoto typu kamer důležité, je jak maximální rozlišení, zaručující kvalitu záznamu, tak vysoká snímková frekvence alias počet snímků pořízených během jedné sekundy, čímž je zaručena plynulost obrazu, rozlišení snímače, jež má vliv na takovou kamerou pořízené fotografie, či paměť, spočívající ve slotu pro paměťovou kartu, jež by měla mít dostatečnou kapacitu. A logicky je samozřejmé i to, že je potřeba dostatečná výdrž baterie, jež nesmí při nahrávání pod širým nebem zklamat.

Významnou roli pak ale sehrává u podobných kamer třeba i možnost upevnit je k nejrůznějším povrchům, díky čemuž se dají pořizovat i jedinečné záběry, více než užitečnými vlastnostmi jsou i stabilizátor obrazu, displej, časosběr, sekvenční snímání, GPS nebo WiFi či Bluetooth.

A právě u nás si můžete takové kvalitní outdoorové kamery pořídit.

Napsali o nás