Xiaomi Amazfit Bip Orange

Kód: 6970100370799
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip White jsou vyrobeny na míru sportovcům, kteří mají rádi elegantní design. Elegantní design je doplněn pohodlným silikonovým řemínkem, který lze snadno a rychle vyměnit.

Displej se vyznačuje přehledností a transreflexností, což znamená, že si svou skvělou přehlednost a viditelnost zachová i na přímém slunci.

Kromě monitorování vaší pohybové aktivity (běh, cyklistika, chůze), díky GPS zaznamenávají trasu. Integrovaný snímač, umístěný ve spodní části hodinek neustále zaznamenává tep vašeho srdce. S těmito chytrými hodinkami společnosti Xiaomi se nemusíte bát jít si zaplavat. Tyto hodinky totiž splňují normu IP68, což znamená, že bez problémů odolají vodě.

Pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip White je charakteristická extrémně dlouhá výdrž baterie, které vydrží až neuvěřitelných 45 dní. Po vybití baterie se dají opět snadno nabít.

Uživatele mile potěší možnost propojit chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip White pomocí bezdrátové technologie Bluetooth s mobilními telefony, pracujícími s operačními systémy Android 4.4 a vyššími a iOs 8.0 a vyššími. Díky této možnosti máte doslova po ruce důležité informace. Toto přípojení navíc umožňuje přidávat a měnit vzhledy ciferníků.

Zařízení má zvýšenou odolnost vůči prachu, dešti, pocákání a nahodilému ponoření.

Zařízení by nemělo být používáno při koupeli/sprchování, plavání, v lázních, v sauně či jiném prostředí se zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Při plaveckém tempu je tlak vody mnohem vyšší než při pouhém ponoření zařízení, proto zařízení nedoporučujeme na plavání, hrozí průnik kapaliny a nenávratné poškození zařízení.

Při koupeli/sprchování probíhají náhlé změny teplot kde tepelná roztažnost může poškodit lepící pečeť, která zařízení zajišťuje zvýšenou odolnost. Šampóny, mýdla a jiné chemikálie jsou vysoce korozivní a mohou zařízení i pečeť poškodit.

Jakékoli certifikace zvýšené odolnosti (IP) negarantují 100% odolnost vůči vodě/prachu za všech okolností. Běžné opotřebení, čas a ostatní faktory mohou a budou snižovat odolnost zařízení proti vnějším vlivům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás