MPOW HC5 Business headset - bezdrátová sluchátka, černá

Kód: MPO-HC5-BH-BLACK
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Bezdrátová náhlavní souprava Mpow HC5 PRO s duálním mikrofonem, potlačení šumu CVC8.0, doba hovoru 22 hodin, měkká podložka do uší, do kanceláře pro volání i pro poslouchání hudby (volitelně kabelové).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilá technologie

Bluetooth 5.0 má významný vliv na optimalizaci napájení a signál, což může výrazně prodloužit životnost baterie a zlepšit stabilitu signálu náhlavní soupravy MPOW HC5. Flexibilita pro pohyb je až 15 metrů od připojeného zařízení. Pokročilý mikrofon s potlačením šumu cVc 8.0 pro monitorování a potlačování okolního hluku vytváří jedinečnou zónu hovoru a zajišťuje, že budete slyšet, zatímco ostatní blízké hlasy jsou odfiltrovány. Duální připojení Bluetooth umožňuje připojení ke dvěma zařízením současně, pro hovory a hudbu. Čeká vás hladký přechod z práce na odpočinek.

Čistý zvuk bez rušení

HD hlas pro křišťálově čisté hovory a hudbu pro lepší soustředění na konverzaci. Tato bezdrátová náhlavní souprava s CVC8. 0 mikrofonu s potlačením hluku splňuje požadavky pro otevřené kanceláře a exteriér. Náhlavní souprava je ideální pro Skype chat, konferenční hovory, call centrum i webináře. 270 ° otočný mikrofon výložníku je vhodný pro nošení na levém nebo pravém uchu.

Poznámka: Tlačítko ztlumení lze použít pouze na mobilním telefonu, pokud potřebujete ztlumit Skype nebo jiný software pro volání na PC, nastavte jej pomocí softwaru.

Komfort po celý den

Kancelářská bezdrátová náhlavní souprava Mpow HC5 podporuje až 22 hodin při hovoru za 1,5 hodiny nabíjení, více než 200 hodin v pohotovostním režimu, je vždy připravena odpovídat nebo telefonovat bez použití rukou. Ultraměkké kožené polštáře do uší s polstrováním z vnitřní paměťové pěny jsou navrženy pro celodenní pohodlí. Pomocí nastavitelné kožené čelenky je možné přizpůsobení velikosti, a proto je náhlavní souprava MPOW HC5 vhodná pro všechny velikosti hlavy. Kožená polstrovaná čelenka je lehká, náušníky jsou prodyšné, takže vaše uši nebudou horké. Náušníky možno otáčet o 90 stupňů.

Bezdrátový / kabelový režim

Business headset Mpow HC5 je pro kancelářské pracovníky pracující s aplikacemi pro hovory téměř na všech platformách. Připojit se můžete k 2 zařízením Bluetooth, jako jsou počítače, tablety a smartphony současně. Díky 3,5 mm audio kabelu lze tuto náhlavní soupravu použít také pro zařízení, která nemají funkci Bluetooth.

Poznámka: Tlačítko ztlumení lze použít pouze na mobilním telefonu, pokud potřebujete ztlumit Skype nebo jiný software pro volání na PC, nastavte jej pomocí softwaru.

Nastavení hovoru / hudby na PC

Připojte náhlavní soupravu k počítači, přejděte do ovládacího panelu - Zvuk - Nastavte Bluetooth hands-free zvuk jako výchozí zvukové zařízení. Nastavte Bluetooth audio vstupní zařízení jako výchozí mikrofonní zařízení. Po správném nastavení potvrďte, že bylo správně nastaveno i výchozí zařízení volajícího softwaru (pokud při prvním použití není slyšet zvuk, aktivujte náhlavní soupravu dvojitým kliknutím na MFB).

Chcete-li poslouchat hudbu v systému Windows, postupujte podle následujících kroků: přejděte do Ovládacích panelů -Zvuk - Nastavte Bluetooth Audio Renderer jako výchozí zvukové zařízení. Nastavte Bluetooth audio vstupní zařízení jako výchozí mikrofonní zařízení.

Obsah balení

  • 1x náhlavní souprava MPOW HC5
  • 1x 3.5mm kabel
  • 1x manuál

 

mpow-hc5-business-headset-bezdratova-sluchatka--cerna-brando-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Funkce: Mikrofon, CVC 8.0 Mic.
Použití: Domácí, Přenosná
Provedení: Uzavřené, Na uši
Stav produktu: Nový
Typ připojení: Bezdrátové, Bluetooth
Výrobce: MPOW
Model: HC5 (Business headset)
EAN: 8594202840233
Doba hovoru: až 22 hodin
Pohotovostní režim: 200 hodin
Doba nabíjení headsetu: 2 hodiny
Bluetooth verze: 5.0
Hmotnost balení: 236g
Rozměry balení: 186x153x54mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás