Netatmo Welcome NSC01-EU bezpečnostní kamera s rozpoznáním obličejů

Kód: AZ04989
6 654 Kč –23 %
Netatmo Welcome NSC01-EU bezpečnostní kamera s rozpoznáním obličejů
6 654 Kč –23 % 5 149 Kč 4 255 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Designová bezpečnostní kamera, která se stará o ochranu vaší domácnosti díky revoluční technologii rozpoznávání obličeje. Kvalitní záznam získáte i za šera a tmy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Welcome NSC01-EU je bezpečnostní kamera, která se stará o ochranu Vaší domácnosti a ještě u toho dobře vypadá. Díky její revoluční technologii rozpoznávání obličeje nejenom vždy víte, že je někdo u vás doma, ale dozvíte se také, jestli se jedná o vaše blízké nebo naopak někoho neznámého. Tato kamera totiž dokáže přiřadit jména k tvářím, které vidí a tato jména umí zaslat přímo do vašeho chytrého zařízení. Nastavení toho, kterou osobu chcete sledovat či nikoli je samozřejmě plně ve vaší dispozici. Můžete se tak přestat strachovat, zda vaše děti dorazily v pořádku domů nebo že váš domov navštívil nějaký cizinec. Kvalitní záznam z kamery navíc díky zabudovaným infračerveným diodám získáte i za šera a tmy. 

Kamera je plně propojená s aplikací ve vašem zařízení, díky které máte možnost nejen dostávat upozornění, ale umožní vám také v reálném čase streamovat či prohlížet minulé události. Výhodou je, že tato aplikace funguje na libovolném zařízení, kdekoli a kdykoli. Navíc je zcela zdarma a k dispozici ke stažení v App Store / Google Play.

Soukromí své rodiny můžete jednoduše ochránit díky možnosti nastavení ochrany osobních údajů ke každé osobě zvlášť. Vybraným osobám tak můžete zakázat posílání oznámení nebo zaznamenávání videí. Díky úložišti SD karty, která je součástí balení, jsou nahraná videa a identifikační údaje zcela privátní. Pořízené snímky i videa z každé události jsou zdarma ukládány v cloudu bez jakýchkoli skrytých poplatků. 

Instalace Welcome NSC01-EU je snadná: kameru jednoduše umístíte doma v blízkosti vašich dveří, zapojíte ji a stáhnete aplikaci. Identifikujte své blízké jedním kliknutím a pojmenujte je. A to je vše, váš domov je nyní plně chráněn!

Minimální systémové požadavky:

  • Vysokorychlostní internetové připojení
  • Nepodporuje veřejné hotspoty
  • Podpora prohlížeče Webová aplikace k dispozici pro dvě nejnovější verze: Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer.

Obsah balení:

  • Kamera Welcome NSC01-EU
  • USB kabel
  • Napájecí adaptér
  • MicroSD karta 8GB karta class 10

Doplňkové parametry

Kategorie: SmartHome
Záruka: 2 roky
Výrobce: Netatmo
EAN: 3700730500623
Rozměry: 45x45x155 mm
Video senzor: 4MP
Rozlišení: až do 1920x1080
Připojení : Ethernet RJ-45
Úložiště: MicroSD karta do 32GB
Software: iOS 8 minimum a vyšší / Android 4.3 a vyšší
Port: 10/100 Mbits
Bezdrátovost: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4G)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás