5ks antigenní test COVID-19 - výtěr z nosohltanu - Realy Tech

Kód: REA-TEST-ANTIGEN-S-5
345 Kč 345 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Antigenní testy Covid-19 - 5ks. V PŘÍPADĚ VELKOODBĚRU NABÍZÍME INDIVIDUÁLNÍ CENY! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antigenní test COVID-19

Rychlý test antigenu COVID-19 je imunochromatografický membránový test, který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronaviru.

Je určen k použití zdravotnickými odborníky nebo vyškolenými pracovníky, kteří jsou zdatní v provádění rychlých laterálních testů.

Specifikace:

 • Typy vzorků: Nasofaryngeální výtěr / Orofaryngeální výtěr
 • Doba testování: 10–20 minut 
 • Citlivost: 96,17%
 • Specifičnost: > 99,9%
 • Certifikace: EN ISO 13485:2016

Odběr vzorků

Je použitelný pro diagnostiku nového koronaviru ze vzorků výtěru z nosohltanu. Pro optimální provedení testu použijte čerstvě odebrané vzorky. Nedostatečný odběr vzorků nebo nesprávné zacházení se vzorky mohou vést k falešně negativním výsledkům.

U výtěru z nosohltanu zcela vložte sterilizovaný výtěr dodávaný v této soupravě do nosní pánve a několikrát proveďte výtěr, abyste odebrali epidermální buňky hlenu.

U orofaryngeálního výtěru zcela vložte sterilizovaný výtěr dodávaný v této soupravě do zadního hltanu, mandlí a dalších zanícených oblastí. Nedotýkejte se tamponem jazyka, tváří a zubů.

Pro přesnější výsledky se doporučuje odebrat vzorek z nosohltanu.

Příprava vzorků

1) Vyjměte 1 láhev extrakčního pufru pro vzorek, sejměte víčko lahve a přidejte veškerý extrakční pufr do extrakční zkumavky.

2) Nasofaryngeální a orofaryngeální výtěry

Vložte tampon do extrakční zkumavky, která obsahuje pufr pro extrakci vzorků. Otáčejte tamponem uvnitř zkumavky kruhovým pohybem, aby se rolovala strana extrakční zkumavky tak, aby byla kapalina exprimována a znovu absorbována z tamponu, tampon vyjměte. Extrahovaný roztok bude použit jako zkušební vzorek. 

Návod k použití

Před testem nechejte test, vzorek, extrakční pufr ekvilibrovat na pokojovou teplotu (15-30°C).

1. Vyjměte testovací zařízení z uzavřeného fóliového sáčku a použijte jej co nejdříve. Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test provede ihned po otevření fóliového sáčku

2. Odšroubujte celé víčko zkumavky na odběr vzorků.

3. Vyjměte 1 láhev extrakčního pufru pro vzorek, sejměte víčko lahve a přidejte veškerý extrakční pufr do extrakční zkumavky.

4. Vložte sterilizovaný tamponový vzorek do pufru pro extrakci vzorku. Otáčejte tampónem přibližně 10 sekund a současně přitlačujte hlavu k vnitřní straně zkumavky, abyste uvolnili antigen v tamponu. 

5. Odstraňte sterilizovaný tampon a současně stlačte sterilizovanou tamponovou hlavu proti vnitřku pufru, jakmile jej vyjmete, abyste z tamponu vytlačili co nejvíce tekutiny. Zlikvidujte sterilizovaný tampon v souladu s protokolem o likvidaci odpadu s biologickým nebezpečím.

6. Našroubujte a pevně uzavřete víčko na zkumavce pro odběr vzorků, poté důkladně protřepejte odběrovou zkumavku, aby se vzorek promíchal s pufrem pro extrakci vzorku.

7. Přidejte 3 kapky roztoku (přibližně 80 ul) do jamky na vzorek a poté spusťte časovač. Odečtěte výsledek za 10 ~ 20 minut. Výsledek neinterpretujte po 20 minutách.

25ks-antigenni-test-covid-19-realy-tech-brando-4

Skladování a stabilita

 • Uchovávejte při pokojové teplotě nebo v chladu (2-30 °C)
 • Chraňte před mrazem
 • Všechna činidla jsou stabilní až do data expirace vyznačeného na jejich vnějším obalu a lahvičce s pufrem

Obsah balení:

 • Testovací zařízení
 • Příbalový leták
 • Sterilizovaný výtěr
 • Tryska s filtrem
 • Extrakční trubice
 • Buffer pro extrakci vzorků
 • Stojan na trubky

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Testy
Balení: 5 testovcích sad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Napsali o nás