Reference

Kateřina Jamborová, cestovatelka, blogerka - Doporučuje DOCA 13000 

 

Katka Cestuje
Malá velikost, nízká váha, vysoká výkonnost, krásný design and super přehlednost - to jsou vlastnosti, díky kterým nedám na Power banku DOCA dopustit. Kromě klasického cestování ji často vyžívám i v dálkové dopravě, ve které díky pendlování mezi Anglií a Českou Republikou trávím dost času. Není nic horšího, než cestou na letiště sledovat vybíjející se mobil, především, když v něm máte letenku ????. Tato starost mi naštěstí díky DOCA odpadla. Vřele doporučuji!Recenze na blogu.
Matouš Vinš
Matouš vinš
Travel Bible
Stylová powerbanka DOCA splňuje přesně to, co člověk od powebanky očekává, navíc v relativně kompaktních rozměrech nabízí velmi slušnou kapacitu. Ukazatel stavu nabití je pak perfektní vychytávka, díky které má člověk jasnou představu, kolik energie mu ještě zbývá. Naprostá spokojenost!
Digitální nomád, Digital Marketing
Petra Voráčková
Petra voráčková
Restless Child
Pokud jste závislí na telefonu tak jako já, ať už kvůli práci, instagramu nebo pokémon go, powerbanku od DOCA rozhodně oceníte. Co se týče poměru cena/výkon, tak se jedná o nejlepší powerbanku, na kterou jsem u nás narazila. Doporučuje 5 z 5ti mých přátel, kteří mi ji neustále berou!
Cestovatelka, YouTuberka
MIlan Škoda
LowCost Race
Powerbanka se hodí vždycky. Jak za hranicema Evropy, tak při obchodní cestě po republice. V tomhle mě DOCA párkrát vytrhla trn z paty. Display šetří nemálo stresu, protože vím, že mi 5 minut před schůzkou neumře mobil a kdyby něco, dovolám se. Baví mě i reprezentativní design. Za mě palec nahoru!
Veronika Šubrtová
Weef's World
Pro mě je DOCA ideální řešení na cesty. Vydrží na pět nabití, což je základ vzhledem k tomu, že mobil mi slouží jako GPS a foťák. Vyhovuje mi taky možnost nabíjet ve dvou díky dvěma výstupům. A displej s hodnotou, kolik ještě šťávy zbývá, je třešničkou na dortu. Díky, dík!
 
Cestovatelka, YouTuberka, Social Media
Vít Hruška
4Camping a Výstava Stanů
Powerbanky Doca mě uchvátily jak vzhledem, tak funkcí procentuálního zobrazení aktuální kapacity baterie na jednoduchém displeji. Nemohl jsem se ale rozhodnout, kterou variantu si pořídit. Chvíli jsem zvažoval pro a proti a nakonec...mám obě.
Menší varianta sice neoplývá nějak obrovskou kapacitou, zato je ideálním parťákem všude tam, kde člověk řeší každý gram a nechce tahat věci navíc. Snadno ji ukryjete v kapse saka, když jdete na jednání, rande nebo do společnosti. Stejně dobře se mi osvědčila i při výletech na lehko.
Naopak u větší varianty musím vyzdvihnout především kapacitu dostatečně velkou na nabití dvou telefonů nebo mobilu a foťáku. To oceňuji především když vyrážím na delší výpravy za dobrodružstvím nebo když na svých toulkách nejsem sám.
Markéta Mandíková
Travel with Blondie
Powerbanky jsem začala hodně využívat při mém cestování po Novém Zélandu, kde jsme žili v naší dodávce a ne vždy bylo možné si dobít telefon. A jelikož hodně natáčím i fotím na telefon, byl po pár hodinách vybitý. S USB výstupem 2A můžu rychle dobít, když potřebuji na rychlo telefon využít a nebo použiji druhý slabší USB výstup, kterým to trvá trochu déle, vydrží mi však na více nabítí ???? Díky powerbance DOCA jsem stále na příjmu a můžu točit a fotit, jak se mi zachce!
 
Cestovatelka, YouTuberka
Tomáš Kvasnička
CDN77
Powerbanky DOCA mě zaujaly předevšim svým displejem, rychlým 2A portem a vysokou kapacitou. Není problem na jedno nabití nekolikrat dobít telefon i tablet a navíc stále vim, kolik kapacity mi zbývá. Jsou zároveň relativně malé, takže není problém je mít v batohu i na každodenní nošení.
kateřina Alexiová
KatalErko
V porovnaní s ostatnými, ktoré sme doteraz vyskúšali, nás prekvapila jej nízka váha, čo je pozitívum, kedže pri balení sa každý ušetrený gram počíta. Vydrží až 3 dni nabíjania mobilu a kamery, čo je skvelé. Má 2 USB výstupy, jeden pre rýchle, no menej efektívne a druhý pre pomalšie, ale šetrnejšie nabíjanie. Užitočná je aj LED dióda na také to domáce blikanie ???? .. Čo nás milo prekvapilo je display, ktorý zobrazuje koľko % šťavy ešte zostáva.K tomu všetkému si môžete vybrať z pestrej škály farieb, čo je cool.Určite odporúčame.
 
Cestovatelka, Blogerka
Kuba bernáth
Stream a Slevomat
Jsem jeden z těch lidí, kteří potřebují mobil 24/7 a i když máte sebelepší telefon s dobrou baterkou, tak koupi powerbanky se nevyhnete. Nikdy nevíte, co se může stát a nebudete si moci nabít svůj mobil či tablet. Já si vybral velkou DOCA powerbanku hlavně ze dvou důvodů: má displej, na kterém vidím s kolika procenty ještě powerbanka disponuje a také mě přesvědčil 2A výstup, kterým mobil nabiju fakt rychle. Jednoznačně doporučuji – nejednou mě DOCA doslova „zachránila“.
Tomáš Šapovalov
Powerbanku používám při delších cestách jako založní zdroj a jsem naprosto spokojený. Vystači mi na 5 dobití telefonu, což prodlužuje výdrž na týden až dva.
Andrea Mokrejšová
Powerbanky DOCA jsem se naučila nosit u sebe každý den. Svou funkci plní skvěle, navíc jejich různé velikosti umožňují vzít si je opravdu kamkoliv, malou na společenské události, velkou na dlouhé cesty. Co obzvlášť oceňuji je displej, který ukazuje nakolik procent je powerbanka nabitá a vy tak máte přehled – to jsem na jiných powerbankách postrádala. 
Libor Pilař
Powerbanky DOCA nám vyřešily problém s nabíjením RC modelů v terénu. Nabíjení je svižné a 2 USB výstupy to jenom urychlují. Díky displeji s aktuální kapacitou má každý přehled o tom, na kolik % je DOCA nabitá.

Naši zákazníci také oceňují designové balení a podrobný český návod. Pro nás je zase důležitá spolehlivost a kvalitní zpracování, což jsme u DOCA našli. Mohu tedy vřele doporuči. I já ji používám… modrou. ????
Kateřina tomíčková
Já osobně využímám telefon téměř celý den a tak se dost vybíjí. Konečně jsem našla powerbanku, co mi mobil několikrát nabije a je skvělý, že se prodává v různých barvách, protože mi může ladit ke krytu na mobilu nebo k oblečení:D Je dost praktická, protože má v sobě i svítilnu a strašně mi vyhovuje display, kde vidím jak moc nabitá powerbanka je:) Fakt moc mi vyhovuje a určitě bych už neměnila:-)