Velkoobchodní spolupráce

Spolupracujte s námi a rozšiřte svůj sortiment o naši nabídku! Jste živnostník, firma či jen příležitostně nakupujete nebo prodáváte spotřební elektroniku? Ozvěte se nám (info@brando.cz nebo +420 732 710 110).

Ověřený sortiment

Před uvedením produktu na trh věnujeme vždy několik týdnů internímu testování. Tím však naše snahy nekončí - sledujeme zpětnou vazbu našich zákazníků a díky skvělým vztahům s výrobci aktivně zasahujeme do vývoje k dalšímu vylepšení! Některé produkty se dočkaly již 3. generace

Produkty přizpůsobené pro ČR

Aktivně sledujeme, co na trhu chybí a proto každý náš produkt v něčem vyniká. Jsme exkluzivní distributor značek - DOCA, Hummer, Jackery, MPOW a CROSSIO pro Českou a Slovenskou republiku a investujeme velké usilí k maximálnímu přizpůsobení každého produktu k českým podmínkám potřebám českých zákazníků.

Servis

K servisu našich produktů přistupujeme zodpovědně a s prioritou. Občas se to bohužel stane a v takovém případě je nejlepším řešením nám produkt zaslat a maximálně do 14 dnů opravený či náhradní produkt zašleme zpět.

Doporučované produkty

Naše produkty byly již otestovány více než 3000 zákazníky, kteří je doporučují!

Staňte se naším partnerem!

Je pro nás důležité, aby produkty byly co nejvíce na očích. Pokud vás nabídka zaujala a máte nám co nabídnout, ozvěte se nám třeba hned! 

Nejsme přeprodejci, ale bedlivě se staráme o naší nabídku a postupně ji rozšiřujeme. Aktivně testujeme nové potenciální produkty a značky - našim cílem je přinášet do ČR zajímavé značky s kvalitní nabídkou, které zde nemají vlastní distribuci. 

Fungujeme od roku 2015, máme 3000+ spokojených zákazníků a rádi přivítáme nové partnery!

Máme zájem o spolupráci

S kým nyní spolupracujeme

   Velkoobchodní spolupráce - Brando.cz